Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

II miejsce w klasyfikacji lekkoatletyka dla każdego

Dnia 21.09.2018 r. w ramach programu „ Lekkoatletyka dla każdego ” pod patronatem Prezydenta Miasta Głogowa na  Stadionie Miejskim w Głogowie  odbyły się zawody lekkoatletyczne dla  wszystkich szkół podstawowych oraz  3 klas gimnazjum w Głogowie.

Naszą szkołę reprezentowało 27 uczniów z klas 4-8 oraz 3 klasy gimnazjum. Celem imprezy była popularyzacja lekkiej atletyki w środowisku uczniowskim oraz rozpowszechnienie sportu i rekreacji jako formy aktywnego wypoczynku. Zawody rozgrywane były w następujących dyscyplinach: biegach indywidualnych na 60 m chł. / dz, 600 metrów dla dziewcząt, 1000 m dla chłopców,  a także sztafecie 4×100 metrów dz/ chł. Nasi uczniowie wykazali się wysoką sprawnością fizyczną oraz sportową rywalizacją, co miało odzwierciedlenie w zajmowanych wysokich  lokatach . W  klasyfikacji szkół , które wzięły udział w zawodach  nasza „trójka” zajęła  II miejsce oraz puchar  !!!!!!!!!!!

Serdecznie gratulujemy wszystkimi uczestnikom tym , którzy stanęli na podium oraz wszystkim pozostałym , którzy walczyli do końca i się nie poddali   !!!!!!!!!! Życzymy dalszych sukcesów Grażyna Dziadkowiec i Krzysztof Ciastoń

 

Galeria zdjęć: 

 

Strona 1 z 11