Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

II miejsce w Powiatowym Konkursie Frazeologicznym!

Drużyna z klasy 5 b, Wiktoria Kozioł, Marika Pastucha i Wiktor Kwiatkowski sprawili się na szóstkę! Swoją wiedzą o polskiej frazeologii uczniowie pokonali nawet siódmoklasistów. Turniej składał się z testu przeprowadzonego systemem iVote oraz zadań, pisemnych i ustnych, dotyczących znaczenia i pochodzenia frazeologizmów oraz nawiązań do nich w malarstwie i sztuce. To wielki sukces dla dzieci i naszej szkoły! Gratulujemy!

Elżbieta Frankowska-Cyfra

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11