Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

III SZKOLNY TEST COOPERA

  W  ramach obchodów „ Światowego Dnia Zdrowia”  po raz  trzeci  w nasze szkole odbył się Szkolny Test Coopera. Test ten określa poziom sprawności fizycznej. Pokonanie w dowolnej formie: bieg, marsz, marszobieg jak najdłuższego dystansu w czasie 12 minut. Każdy z uczestników mógł indywidualnie sprawdzić swoją kondycję fizyczną. Test Coopera poprzedzony był wspólnie wykonaną rozgrzewką na boisku szkolnym. W teście udział wzięli uczniowie z klas 4-6.                                                                                                 

              Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział i wytrwałość i zapraszamy już za rok. Uzyskane wyniki można porównać z wynikami w tabeli zamieszczonej poniżej.     

  T                                                                                                      

Strona 1 z 11