Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

III Turniej Gier Planszowych

6 czerwca drużyna w składzie: Aleksandra Szymankiewicz (kl.3b), Jan Szymankiewicz (kl.3a), Remigiusz Breitkopf(kl.3b), Oskar Niebrzegowski(kl.3b) uczestniczyła w III  Turnieju Gier Planszowych w Jerzmanowej. Do konkursu przystąpiło siedem szkół: SP11, SP8, SP 3, SP Nielubia, SP Kotla, SP Jaczów, SP Jerzmanowa. Nasi reprezentanci zdobyli I miejsce drużynowo, podobnie jak w roku szkolnym 2015/2016, natomiast najlepsza z 28 uczniów wszystkich szkół okazała się Aleksandra Szymankiewicz z klasy 3b, zdobywając maksymalną liczbę 20 punktów we wszystkich rozgrywkach.

Gratulujemy!

Małgorzata Leja

 

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11