Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

INFORMACJA DLA RODZICÓW PRZYSZŁOROCZNYCH UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

Drodzy Państwo, w związku z zaistniałą sytuacją związaną z pandemią i ograniczonymi możliwościami organizowania spotkań w większej grupie, pragniemy przekazać Państwu za pośrednictwem strony internetowej informację dotyczącą przydziału wychowawców do poszczególnych zespołów klasowych w roku szkolnym 2020/2021:

Kl. 1 a  – p. Anna Hołownia

Kl. 1b – p. Karolina Marciniak

Kl. 1 c  -p. Anna Michałowska

Kl. 1d – p. Dorota Czuchraj

Udostępniamy także Państwu propozycję wyprawki szkolnej przygotowanej przez wychowawców klas I. Szczegółowy spis przyborów znajduje się w zakładce: I klasa / rekrutacja.

Wszelkie informacje dotyczące rozpoczęcia nowego roku szkolnego będą dostępnena stronie internetowej szkoły.W razie pytań i wątpliwości proszę pisać na adres szkolny: sp3@www.glogow.pl

 

Anna Adamowicz

Wicedyrektor ds. edukacji wczesnoszkolnej

 

Strona 1 z 11