Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

INFORMACJA O WPŁATACH

Wpłatę za obiady na miesiąc luty należy dokonać na konto szkoły przez pierwsze pięć dni robocze miesiąca tj. od 01 – 07 lutego.

 Bank BGŻ   07 2030 0045 1110 0000 0193 1540

W tytule podać imię , nazwisko i klasę dziecka

 Cena bloczka obiadowego :    10  x  3,80  =   38,00 zł

 UWAGA  – BARDZO WAŻNE !!!

 Wpłaty  za obiady należy dokonywać w bieżącym miesiącu ( tj. za luty w lutym).

W innym przypadku będą zwracane z powrotem na konto właściciela. Spowodowane to jest nowymi przepisami księgowymi. Przypominamy , że wpłaty należy dokonywać przez pierwsze pięć dni robocze miesiąca.

 Należność za odpisy zgłoszone, za nie zjedzone obiady, będą zwracane na państwa konto bankowe ostatniego dnia bieżącego miesiąca.

Strona 1 z 11