Integracja na wycieczce do Dalkowa

Dnia 28 września uczniowie klas 4a, 4b, 4c oraz 4d uczestniczyli w integracyjnej wycieczce do Dalkowa. Pogoda dopisała. W pierwszej części naszego wspólnego wyjazdu mieliśmy okazję płynąć po Odrze Laguną. W czasie rejsu Kapitan opowiadał nam co ciekawego można dostrzec nad brzegiem rzeki. Następnie autokarami dotarliśmy do podnóża Góry Świętej Anny. Pani przewodniczka opowiedziała nam historię kościółka znajdującego się na jej szczycie. Na koniec, po bardzo przyjemnym spacerze przez las, dotarliśmy do Dalkowa. Czekała tam na nas pyszna kiełbaska z grilla, która po długim marszu smakowała wyśmienicie. Uczniowie mogli tam odpocząć oraz pobawić się w pięknym parku. Wycieczka była wspaniałą okazją do bliższego poznania się uczniów z nowymi wychowawcami.

Katarzyna Piotrowiak