Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

IV GRAND PRIX GŁOGOWA

Finał głogowskiej ligi minisiatkówki dziewcząt został rozegrany w sobotę 27.04.2019r. w Szkole Podstawowej Nr 10 w Głogowie. Uczennice naszej szkoły już czwarty rok biorą udział w tych zawodach. Dziewczęta klas szóstych,  piątych oraz czwartych, aby zagrać w finale musiały przejść trzy turnieje eliminacyjne i pokonać rywalki w swoich kategoriach wiekowych. Już sam udział w finale jest dużym wyróżnieniem.

Uczennice klas szóstych zajęły III miejsce w kategorii „Czwórki”. W zespole zagrały: Karolina Pawłowska – kapitan, Weronika Esner, Dominika Długosz, Sonia Wrzesińska, Nikola Halarewicz.

Klasy piąte w klasyfikacji końcowej znalazły się na IV miejscu. W drużynie „Trójek” zagrały: Natalia Bańka, Joanna Sarzyńska, Nikola Kucner, Julia Wolska, Nikola Woronowska.

Najmłodsze zawodniczki: Anna Przybylska i Hanna Stach zajęły VII miejsce.

Opiekunami zawodniczek naszej szkoły są Pani Beata Bielska (reprezentacja klas 6 i 5) i Pani Urszula Paprocka (klasy 4).

 

Galeria zdjęć: 

Strona 1 z 11