Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

IV Międzyszkolne Powiatowe Dyktando Głogowskie

6 czerwca 2018 roku, w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie, odbyło się IV Międzyszkolne Powiatowe Dyktando Głogowskie, organizowane przez głogowskie placówki oświatowe: Szkołę Podstawową nr 3 im. Noblistów Polskich z oddziałami gimnazjalnymi, Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II oraz PWSZ. W konkursie wzięło udział blisko trzydzieścioro uczniów ze szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych oraz studenci z głogowskiej PWSZ.

Uczestnicy mieli za zadanie napisać dyktando, które powstało na bazie słówek z Głogowskiej Ścieżki Ortograficznej realizowanej w roku szkolnym 2017/2018, jej autorami są nauczyciele języka polskiego – Pani Magdalena Hołub, Pan Wojciech Janisio i Pan Jakub Rawski.

Jest nam bardzo miło poinformować, że mistrzem kaligrafii został Mateusz Dąsal, uczeń klasy 3Ga. Mateuszowi gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów.

Jakub Rawski

Galeria zdjęć:

 

Strona 1 z 11