Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

IV miejsce naszych piłkarek

W dniu 13.12.17r. (środa) w hali widowiskowo – sportowej w Głogowie odbyła się kolejna edycja turnieju piłkarskiego dziewcząt „Lejdis Cup”. W kategorii szkół podstawowych do rywalizacji stanęły zespoły ze szkół podstawowych nr 3, 8,9,11. W pierwszym spotkaniu nasze piłkarki zmierzyły się z ekipą ze szkoły podstawowej nr 11.  Po 11 minutach zaciętej rywalizacji niestety uległy 3:1. Do drugiego meczu przystąpiliśmy już bardziej zmotywowani. Pomimo wielkiego zaangażowania oraz ambitnej walki do końca spotkania, nie udało się zdobyć punktów. W ostatnim pojedynku też ulegliśmy 2:1 i ostatecznie zajęliśmy IV miejsce. W turnieju przyznawano również nagrody indywidualne. Najlepszą bramkarką została wybrana Aleksandra Dąbrowska.

 Gratulacje dla naszej ekipy za ambicje, walkę oraz wiarę w sukces!

Skład naszego zespołu:

Patrycja Łochnicka, Wiktoria Aniszewska, Małgorzata Groszewska, Weronika Zuber, Julia Gałka, Julia Dąbek, Dominika Krakowiak, Dominika Winter, Aleksandra Dąbrowska

Opiekun: Piotr Tadajewski

 

Strona 1 z 11