Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

IV miejsce piłkarek w Turnieju Piłkarskim Lejdis Cup 2018

       W dniu 12.02.18r. (poniedziałek) w Hali Widowiskowej została rozegrana kolejna edycja Turnieju Piłkarskiego Dziewcząt Lejdis Cup 2018 w kategorii klas szóstych. Do zawodów przystąpiły cztery szkoły podstawowe: SP 3, SP 6, SP 10, SP 11. Zespoły rywalizowały ze sobą systemem mecz i rewanż. Najlepszą ekipą w turnieju zostały dziewczyny ze Szkoły Podstawowej nr 10. Nasze piłkarki uplasowały się na IV pozycji.

Skład naszego zespołu:

Oliwia Soczewka, Julia Sidorowicz, Aleksandra Prokop, Julia Piwońska, Ada Kluska, Julia Jakubowska, Amelia Piątkowska, Zuzanna Zdrzałka

Opiekun:

Piotr Tadajewski

 

Galeria zdjęć: 


Strona 1 z 11