Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

IV MIEJSCE W FINALE STREFY LEGNICKIEJ

     W dniu 17.05.18r. (czwartek) na boisku Szkoły Podstawowej nr 7 w Legnicy odbył się Finał Strefy Legnickiej w piłce nożnej. Nasz zespół po wcześniejszych sukcesach przystąpił do walki o najwyższe podium na tym etapie. Zanim drużyny przystąpiły do rozgrywek odbyło się losowanie. Nasza ekipa trafiła na zespół z Męcinki. Niestety po 20 minutach zaciętej rywalizacji ulegliśmy 5:3. Pozostała nam jeszcze walka o trzecie miejsce. W małym finale rywalizowaliśmy z piłkarzami z Legnicy. Podobnie jak we wcześniejszym meczu nie udało się nam zdobyć trzech punktów. Ulegliśmy 2:1. Ostatecznie uplasowaliśmy się na IV miejscu               w Strefie Legnickiej. Jest to niewątpliwie bardzo duży sukces naszej drużyny.

Gratulujemy naszym piłkarzom!

Skład naszego zespołu:

Aleksander Karbownik, Oliwier Kraus, Szymon Bełdziński, Jakub Maculewicz, Patryk Piątek, Kacper Graczyk, Grzegorz Wójtowicz, Michał Baranowski, Radosław Sypniewicz, Rafał Glapiak.

Opiekun:

Piotr Tadajewski

 

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11