IV Rejonowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

18.11.2017 r. w Młodzieżowym Centrum Kultury w Legnicy  odbył się IV Rejonowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej. Nasze gimnazjum zaprezentowały uczennice z klasy 2 a i 2 b – Anna Walczak, Martyna Juszczyk, Maja Cieślak, Iga Bączkowska, które przygotowały i zaśpiewały piosenki w wybranym języku.

Celem konkursu była prezentacja umiejętności i dorobku artystycznego młodzieży, umożliwianie posługiwania się czynnym językiem obcym podczas wykonywania utworów wokalnych, wzbogacanie repertuaru wykonawczego młodych artystów.

Cieszymy się bardzo, że na podium stanęła Maja Cieślak, zajmując I miejsce oraz Anna Walczak i Martyna Juszczyk, które otrzymały wyróżnienia.

Wszystkim uczennicom, które pięknie zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Galeria zdjęć:  [w przygotowaniu]