Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

IV Rejonowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

18.11.2017 r. w Młodzieżowym Centrum Kultury w Legnicy  odbył się IV Rejonowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej. Nasze gimnazjum zaprezentowały uczennice z klasy 2 a i 2 b – Anna Walczak, Martyna Juszczyk, Maja Cieślak, Iga Bączkowska, które przygotowały i zaśpiewały piosenki w wybranym języku.

Celem konkursu była prezentacja umiejętności i dorobku artystycznego młodzieży, umożliwianie posługiwania się czynnym językiem obcym podczas wykonywania utworów wokalnych, wzbogacanie repertuaru wykonawczego młodych artystów.

Cieszymy się bardzo, że na podium stanęła Maja Cieślak, zajmując I miejsce oraz Anna Walczak i Martyna Juszczyk, które otrzymały wyróżnienia.

Wszystkim uczennicom, które pięknie zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Galeria zdjęć:  [w przygotowaniu]

Strona 1 z 11