Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Jasełka bożonarodzeniowe w klasach 1-3

- „Pójdźmy wszyscy do stajenki”

Tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka bożonarodzeniowe, które jak co roku,  wprowadzają  wszystkich uczniów w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Tegoroczne jasełka przygotowali uczniowie klasy 2 a, 2 e i 3 b  pod opieką katechetki Pani Iwony Zogas – Osanik. Publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Marii i Józefa.  Zgodnie z tradycją byli także trzej królowie, pasterze, anioły i dzieci. Wśród pięknej scenografii przedstawienie ukazywało scenki z życia nowonarodzonego dzieciątka oraz przeplatane było znanymi kolędami i pastorałkami. Uczniowie wykazali się świetną grą aktorską, a śpiew chóru dopełniał całość przedstawienia. Ciekawy sposób przekazu treści spowodował, że każdy uczeń  mógł chociaż  na chwilkę ,,dotknąć” magii Świąt. W świątecznym nastroju uczniowie wraz z wychowawcami rozeszli się do sal, gdzie odbyły się klasowe Wigilie.

                                                      Wesołych Świąt!

                                                        Anna Adamowicz

Galeria zdjęć:

.

Strona 1 z 11