Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Jerzy Górski w GIM TV

We wtorek 17 października mieliśmy przyjemność gościć w studio GIM TV pana Jerzego Górskiego, z którym współpracujemy już od roku. Tym razem było to jednak niecodzienne spotkanie – można by rzec „przedpremierowe„.  Pan Jerzy Górski jest bowiem bohaterem ostatniego filmu Łukasza Palkowskiego „Najlepszy”, którego głogowska premiera odbędzie się 15 listopada 2017. W wywiadzie, który przygotowały Aleksandra Szymankiewicz oraz Justyna Szatkowska, pan Górski zdradził nam kilka tajemnic i opowiedział o epizodach ze swojego życia, które miały wpływ na to jak potoczyło się jego życie i kariera sportowa. Ale szczegółów nie będziemy zdradzać. Cały wywiad będzie już niebawem dostępny w zakładce GIM TV.  Jesteśmy dumni, że jako nieliczni mieliśmy okazję przeprowadzić wywiad i gościć u siebie tak ciekawego człowieka – dlatego serdecznie dziękujemy panu Jerzemu za poświęcony nam czas i słowa pełne motywacji  do działania i przejmowania odpowiedzialności za swój rozwój. Z niecierpliwością czekamy na listopad i imprezy związane z głogowską premierą „Najlepszego”, na których naszej kamery oczywiście nie może zabraknąć.

Dzisiaj zapraszamy do galerii zdjęć ze spotkania, a w najbliższych dniach do zakładki GIM TV na wywiad z Jerzym Górskim bohaterem filmu „Najlepszy”.

 

Alicja Skoczylas

Galeria zdjęć:  

Strona 1 z 11