Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Języki obce nowożytne

Język angielski

 

Izabela Bartczak

pedagog – filolog języka angielskiego. Zajęcia dodatkowe : koło językowe, zajęcia świetlicowe – praca z dziećmi.

 

Martyna Kęcka

Jestem nowym nauczyciele w Szkole Podstawowej Nr 3, uczę klasy trzecie, piąte i szóste języka angielskiego. Pracuję w zawodzie nauczyciela dopiero kilka lat, ale czerpię z tej pracy wiele satysfakcji, a wszelkiego rodzaju sukcesy uczniów są dla mnie najlepszym motorem do dalszej pracy. W tym roku prowadzę zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla uczniów klasy 5d oraz uczniów, którzy nigdy wcześniej nie uczyli się języka angielskiego. Ponadto jestem opiekunem Koła Plastycznego z Elementami Kultury Angielskiej i Koła Tłumaczeniowego.

 

Mariola Kraus

 

 Ewa Krzyżaniak

 

Aleksandra Kuczera – Matysiak

 

Iwona Patelska-Mazur

 

Ewa Sieradzy

 

Katarzyna Sosnowska

 

Agnieszka Szpunar

 

Sandra Piotrowska-Zdyb

 

 

Język niemiecki

 

Grażyna Górecka

 

Anna Mirecka

 

Alicja Skoczylas

 

Język francuski     

 

Krzysztof Jeleń

 

Język rosyjski

 

Iwona Grzegorzak