Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Kampania Pola Nadziei

Uczniowie szkoły bardzo aktywnie włączyli się w coroczną kampanię charytatywną pod hasłem:,, POLA NADZIEI”. Podczas tej akcji sprzedawane były cebulki żonkili , a następnie sadzone wokół terenów szkoły. Zebrana kwoto zostanie przekazana dla potrzeby Hospicjum im. Lady Ryder w Zielonej Górze. Ale na tym nie koniec … czekamy do wiosny , bo wówczas wspomniane kwiaty zakwitną, a my z akcją wracamy ponownie…

Bogumiła Bączewska

 

Galeria zdjęć:


Strona 1 z 11