Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Kiedy trudno czekać …

Zadziwione buzie przedszkolaków powiedziały nam wszystko o tym… jak wielka może być radość z niespodziewanych odwiedzin starszych kolegów z naszej szkoły. Właśnie dziś (14 grudnia) uczniowie gimnazjalnej III D pod opieką ks. Mieczysława wybrali się do przedszkolaków, by wspólną pracą nad wycinaniem, klejeniem i malowaniem świątecznych ozdób uprzyjemnić maluchom trudny czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. Nie każdy może się poszczycić starszym bratem lub siostrą w domu, ale dziś wszyscy mieli rodzeństwa pod dostatkiem – i starszego, i młodszego. Oczywiście powstawały świąteczne ozdoby, ale nie to było w tych odwiedzinach najważniejsze: wszyscy uczyli się tego, że ofiarowany drugiemu człowiekowi czas, uwaga i życzliwość to najpiękniejsze świąteczne prezenty.   

ks. Mieczysław Łęcki

Galeria zdjęć: 

Strona 1 z 11