Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

KLASA 1 A

Klasa 1 A

wychowawca: Ludmiła Bukowska

Nasza klasa liczy 22 uczniów. Wśród nas jest 8 dziewczynek i 14 chłopców.
3 września 2018 r. zaczął się nowy etap w naszym życiu – rozpoczęliśmy naukę w szkole podstawowej.
Teraz jesteśmy najmłodszymi uczniami szkoły, ale bardzo dobrze wiemy po co tu jesteśmy. Chcemy się uczyć, poznawać nowych ludzi i otaczający nas świat. Z radością przystępujemy do bycia uczniami. 

 

Zdjęcie I A

 

Zdjęcie 2