Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

KLASA 2 A

 

OTO MY – 2 A

 

W naszej klasie jest 23 uczniów, 12 dziewczynek i 11 chłopców. Druga klasa to poważna sprawa. Wiemy, że swoim zachowaniem musimy dawać przykład młodszym koleżankom i kolegom. Staramy się przestrzegać ustalonych reguł i zasad bezpieczeństwa. Znamy nasze prawa i obowiązki, i sumiennie się z nich wywiązujemy. Nigdy nie brakuje nam dobrego humoru i chęci do zabawy. Codziennie zdobywamy nowe umiejętności. Staramy się pracować wytrwale, pokonując napotkane trudności. Bardzo lubimy zagadki logiczne, Sudoku i Memory.

 

Samorząd klasowy

 

Przewodnicząca: Jowita Opiłowska

 

Wiceprzewodniczący: Julian Walkowiak

 

Skarbniczka: Agata Piluk

 

 

 

Wychowawczyni: Karolina Marciniak

 

1

2

3