Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

KLASA 1 B

Klasa I b to 11 dziewczynek i 10 chłopców. Lubimy spędzać ze sobą czas. Chętnie piszemy literki i cyferki, uwielbiamy rysować, śpiewać i tańczyć. Staramy się bawić grzecznie i bezpiecznie. Jesteśmy ciekawi świata, więc każdego dnia zdobywamy nowe wiadomości i umiejętności. Z wielką radością uczestniczymy w zajęciach nauki pływania na basenie oraz w klasowych wycieczkach.

 

Wycieczka do Parku Wrocławskiego w Lubinie  Przechwytywanie1

 

Spotkanie z policjantem.

Przechwytywanie