Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

KLASA 2 B

IMG_8004

 

W klasie 2b jest 20 uczniów, dziesięć uroczych dziewczynek i dziesięciu uśmiechniętych chłopców. Staramy się dobrze uczyć i pamiętać o swoich obowiązkach szkolnych. Lubimy spacery  i wycieczki, pozwalające nam na aktywne poznawanie i rozumienie otaczającego nas świata.Uwielbiamy przerwy, podczas których chętnie się bawimy. Pomagamy sobie wzajemnie i dbamy o porządek w naszej klasie.

Klasę pierwszą wspominamy mile i radośnie : )

 

(22)

 

IMG_1549