Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

KLASA 2 C

 

Klasa II c  liczy  20 uczniów w tym 10 uroczych dziewczynek i 10 wesołych chłopców. Bieżący rok szkolny rozpoczęliśmy  nietypowo, gdyż dziesięć dni spędziliśmy na Zielonej Szkole  w Ustce.Podczas licznych wycieczek pieszych, autokarowych oraz rejsu statkiem poznawaliśmy naturalne środowisko, florę i faunę nadmorskiego regionu Polski. Zwiedzaliśmy obiekty kulturalne i spotykaliśmy się z ciekawymi ludźmi. Poznaliśmy rdzennych mieszkańców Pomorza – Kaszubówiich dziedzictwo kulturowe. To co widzieliśmy, to co zrozumieliśmy i to, czego doświadczyliśmy nie da się nauczyć z żadnej książki, ani podręcznika. Tam trzeba było być i samemu to przeżyć. Czas minął nam bardzo szybko, do domu wróciliśmy uśmiechnięci i zadowoleni, z mnóstwem pamiątek i miłych wspomnień.  

 

 Teraz systematycznie wdrażamy się w rytm szkolnego życia. Wróciliśmy w szkolne mury, by dalej zdobywać nową wiedzę i umiejętności oraz rozwijać swoje pasje i zainteresowania.

dav

 

 

 

 

 

 

 

 

dav dav dav