Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

KLASA 2 D

Klasa II d
Wychowawczyni: Anna Hołownia

Ani się obejrzeliśmy, a już urośliśmy i jesteśmy w drugiej klasie. Szkoła już nie jest dla nas tajemnicą. Chcemy być wzorowymi i bardzo mądrymi uczniami, dlatego pilnie uczymy się i zgłębiamy tajniki wiedzy. Umiemy już czytać, liczyć i pisać, a także pływać. A przed nami jeszcze tyle ciekawych rzeczy do poznania. W czasie przerw każdy chętnie zajada drugie śniadanie i bawi się z kolegami. Lubimy naszą szkołę i siebie wzajemnie. Dlatego często uśmiechamy się do siebie.

P1030349

WP_20180919_09_19_32_Pro