Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

KLASA 3 A

IIIa 1

 

Minęła klasa druga i już jesteśmy trzecioklasistami, przed którymi wiele pracy. Jednak nie boimy się wyzwań, bo lubimy się uczyć i chętnie bierzemy na swoje głowy przeróżne łamigłówki i wszelkie labirynty wiedzy. 

Jesteśmy miłymi uczennicami i uczniami. Nasza klasa liczy 13 dziewczynek i 6 chłopców.

Naszą wychowawczynią jest p. Marzena Magda.

 

Klasę pierwszą i drugą wspominamy bardzo radośnie. Już znamy się dobrze , zawiązały się klasowe przyjaźnie. Spędziliśmy razem wiele wspólnych chwil… nie tylko w szkolnej ławce.

IIIa2