Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Klasa 4 E

   4E na medal jest,

każdy w szkole o tym wie.

4E to bystrzaki

i dziewczyny i chłopaki.

Tutaj nikt nie kombinuje,

lecz się super zachowuje.

Jest kultura i szacunek,

założony jest mundurek.

Chłopcy są wysportowani,

w piłce nożnej zakochani.

A dziewczyny bez dwóch zdań -

najpiękniejsze ze wszystkich pań.

Pani Ola wszystkich lubi,

wychowankami wszędzie się chlubi,

bo każdy w szkole naszej wie,

jaka świetna jest 4 E!

Aleksandra Kuczera-Matysiak

 

4E 02 4e zdjęcie 4E zdjęcie 01