Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

KLASA 7 B

No i już jesteśmy w klasie szóstej… W tym roku szkolnym przywitaliśmy na naszym pokładzie Jaśka, dołączył on do zgranej załogi w składzie:

Kacper Ł., Samuel, Stefania, Amelia, Gracjan, Mateusz, Patryk, Kinga, Ola, Dominik, Oliwia, Kacper P., Olivier, Bartek, Paulina, Wiktor, Martyna, Julia, Małgosia, Mikołaj, Krzysiu.

Niezmiennie naszym kapitanem jest Pani Małgorzata Korzeniewska.

Choć zdarza się, że nasz okręt trochę przecieka, że pokonać musimy sztormy konfliktów, to ciągle pamiętamy, że celem naszego rejsu jest port, w którym najważniejsza jest wiedza, szacunek i przyjaźń.   Zatem cała naprzód, dalej razem ku nowej przygodzie i wiedzy.