Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

KLASA 7 C

Klasa 7c składa się z 23 osób w tym 13 dziewcząt i 10 chłopców.

Naszą wychowawczynią jest Pani Joanna Potera.

Jesteśmy klasą sportowa. Większość z naszych dziewcząt to doskonałe siatkarki.

 Do drużyny nalezą: Julia J., Amelia P., Zuzanna Z., Nadia B., Małgorzata K., Małgorzata O. i Julia S.

Przewodniczącą klasy została Małgosia O., zastępcą Ola M., a skarbnikiem Zuzia Z.

Jesteśmy zgraną paczką, lubimy się uczyć, brać udział w akcjach charytatywnych.

Darzymy się sympatią, szanujemy się nawzajem  pomagamy sobie w trudnych sytuacjach.

Aktywnie pracujemy na zajęciach i w samorządzie.

Lubimy się śmiać i bawić. A oto my…

IMG_0017 IMG_0018 IMG_0019 IMG_0020 IMG_0021