Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Klasa 8 C

7c

 

Nasza klasa liczy 21 uczniów, w tym 9 dziewcząt i 12 chłopców. Jesteśmy zgranym zespołem, w którym każdy ma swoje zainteresowania. Wszyscy lubimy W-F J J J. Jesteśmy zabawni i dowcipni. Naszą panią wychowawczynią jest Pani Grażyna Górecka. My ją lubimy, a ona nas.

Nagród nie wygrywamy, ale zawsze się staramy.

Bardzo się lubimy i pomocy nie skąpimy.

Rymy nam się skończyły, więc tą rymowankę kończymy.