Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Klasa I A poznała zawody

Klasa I A poznała zawody: zecera, ilustratora i drukarza! 
9 maja 2019 r. klasa I A uczestniczyła w warsztatach z zakresu drukarstwa. Zostaliśmy zaproszeni do Miejskiej Biblioteki Publicznej na Osiedlu Kopernik w Głogowie. Na samym początku poznaliśmy krótką historię druku. Następnie przeszliśmy przez 3 kolejne stanowiska. 
Najpierw poznaliśmy pracę zecera, który opowiedział nam w jaki sposób układa się wyrazy z czcionek. Ci, którzy skończyli układanie swoich imion, podchodzili do drukarni, gdzie przy użyciu prasy drukarskiej drukowali certyfikaty uczestnictwa w warsztatach. Pomagał nam 
w tym drukarz. Wykonane certyfikaty potwierdzaliśmy pieczęcią lakową i zabezpieczaliśmy metodą suchego tłoka. Następnie udaliśmy się do trzeciego stanowiska – ilustratorni i tam przygotowywaliśmy ilustracje do książek, bardzo fajną techniką kreatywnego myślenia. W tym zadaniu pomagała nam ilustratorka. Zadowoleni, z własnoręcznie wykonanymi pracami i certyfikatami uczestnictwa w tych bardzo ciekawych warsztatach, wróciliśmy do szkoły.

                                                                                                                                                                                                Ludmiła Bukowska

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11