Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Klasy 4b i 4 d na wycieczka w Gnieźnie i Biskupinie

17 maja 2016r. czwartoklasiści wraz ze swoimi Wychowawczyniami wyjechali na integracyjną wycieczkę do Gniezna i Biskupina. Pogoda nas nie rozpieszczała, jednak nie padało, a wycieczka okazała się wartościową lekcją historii. Najpierw odwiedziliśmy pierwszą stolicę Polski- Gniezno. Potem wybraliśmy się do Gąsawy, a stamtąd wyruszyliśmy kolejką do Biskupina, obserwując po drodze okoliczne krajobrazy przyrody. Kiedy dotarliśmy do celu, zwiedziliśmy starożytną osadę i dowiedzieliśmy się, jak żyli pierwsi mieszkańcy Biskupina.  To było niezwykłe przeżycie, bo czuliśmy się tak, jakby czas przesunął się o wiele lat wstecz! Zaś po wycieczce pełni wrażeń, zadowoleni, z ciekawymi pamiątkami wróciliśmy bezpiecznie do domu. ( Zdjęcia poniżej i w galerii)

Strona 1 z 11