Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Kolarstwo — uwaga rowerzyści!

Urząd Miasta Głogów wraz z TC Chrobry Głogów organizują wyścig kolarski, przy okazji którego zostaną rozegrane Mistrzostwa Powiatu Głogowskiego Szkół Podstawowych w kolarstwie MTB. Zawody odbędą się 23 września br. na terenie Parku Linowego przy ul. Rudnowskiej w Głogowie. Uczestniczyć w nim mogą uczennice i uczniowie z rocznika 2004, 2005, 2006 i młodsze zgodnie z załączonym Regulaminem.

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w wyścigu.

 

Ze sportowymi pozdrowieniami.

Urszula Paprocka

 

Regulamin wyścigu do pobrania w formacie PDF poniżej:

 

Regulamin MTB -Głogów

Strona 1 z 11