Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Kolędy! Weihnachtslieder! Christmas songs!

Czy lubicie śpiewać ? Czy lubicie kolędować? O to naszych uczniów nie trzeba pytać – dowodem były dwa ostatnie dni szkoły! Rozśpiewane, kolorowe i radosne przerwy są odpowiedzią na nasze pytania! Kolędowanie… Hmmmm Zwykła rzecz… Ale kolędować po niemiecku i angielsku ? Tak! To właśnie są języki, którymi władają nasi uczniowie. Ale nie zabrakło również kolęd w języku polskim – w tych pieśniach niedoścignieni byli nasi najmłodsi. W tym roku  do współpracy zaprosiliśmy chórki klasowe, które  uświetniały każdą przerwę i wspierały wszystkie klasy w kolędowaniu.
Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom j, którzy zaangażowali się w przygotowania klas do śpiewania, a wam drodzy uczniowie za stworzenie tej niepowtarzalnej atmosfery, którą możemy poczuć tylko u nas – w SP Nr 3!

Mamy nadzieję, że nasze zdjęcia i relacja wideo będą dla wszystkich świetną pamiątką tych niepowtarzalnych, wspólnych chwil. Nagrania będą dostępne już wkrótce w grudniowym wydaniu GIM TV – w zakładce GIM TV – a dzisiaj zapraszamy do galerii zdjęć!

 

Alicja Skoczylas i Katarzyna Sosnowska

 

Galeria zdjęć:  

 

Strona 1 z 11