Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Kolejne spotkania w Aktywnej Szkole

Kolejne spotkanie z cyklu RODZIC – DZIECKO – NAUCZYCIEL realizowane w ramach programu „Aktywne Szkoły Multisport” miało miejsce 6 czerwca br. Uczniowie z klasy VA wraz ze swoimi rodzinami i wychowawcą spotkali się aby aktywnie spędzić wtorkowe popołudnie. Uczestnikom spotkania zaproponowano dwie gry rekreacyjne „Palanta” i „Kwadranta”. Dzieci zadecydowały, że chcą zagrać przeciwko swoim rodzicom.  Zarówno w jednej jak i w drugiej grze zwycięzcami zostali – RODZCE! Na szczęście nikt nie czuł się przegranym.  Była cała masa zabawnych sytuacji, a uśmiech towarzyszył  wszystkim graczom. Mimo zmęczenia wszyscy wytrwali do końca spotkania. Wspólna zabawa była wspaniałą okazją do integracji. Nauczyciele mieli okazję poznać swoich uczniów z nieco innej perspektywy.

Dziękujemy dzieciom i ich rodzinom za dużą frekwencję oraz pomoc w przygotowaniu poczęstunku!

Zapraszamy serdecznie na kolejne „aktywne” spotkania!

I. Bartczak, B. Mastej-Zaorska

 

 

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11