Kolejne spotkania w Aktywnej Szkole

Kolejne spotkanie z cyklu RODZIC – DZIECKO – NAUCZYCIEL realizowane w ramach programu „Aktywne Szkoły Multisport” miało miejsce 6 czerwca br. Uczniowie z klasy VA wraz ze swoimi rodzinami i wychowawcą spotkali się aby aktywnie spędzić wtorkowe popołudnie. Uczestnikom spotkania zaproponowano dwie gry rekreacyjne „Palanta” i „Kwadranta”. Dzieci zadecydowały, że chcą zagrać przeciwko swoim rodzicom.  Zarówno w jednej jak i w drugiej grze zwycięzcami zostali – RODZCE! Na szczęście nikt nie czuł się przegranym.  Była cała masa zabawnych sytuacji, a uśmiech towarzyszył  wszystkim graczom. Mimo zmęczenia wszyscy wytrwali do końca spotkania. Wspólna zabawa była wspaniałą okazją do integracji. Nauczyciele mieli okazję poznać swoich uczniów z nieco innej perspektywy.

Dziękujemy dzieciom i ich rodzinom za dużą frekwencję oraz pomoc w przygotowaniu poczęstunku!

Zapraszamy serdecznie na kolejne „aktywne” spotkania!

I. Bartczak, B. Mastej-Zaorska