Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Kolejny sukces naszych piłkarzy

W dniu 24.04.18r. (wtorek) na boisku w Zespole Szkół w Górze odbyły się piłkarskie półfinały strefy legnickiej. Po losowaniu drużyn, nasza szkoła rozpoczęła piłkarską rywalizację. W pierwszym spotkaniu zmierzyliśmy się z zawodnikami  z Polkowic. Po zaciętym sportowym boju zwyciężyliśmy 4:2. Do kolejnego meczu nasi piłkarze przystąpili jeszcze bardziej zmotywowani. Po 24 minutach emocjonującego spotkania padł wynik 3:1, który dawał już naszym zawodnikom upragniony awans z drugiego miejsca. W walce o pierwszą lokatę zmierzyliśmy się z klasą sportową „Zagłębia” Lubin. Niestety przegraliśmy 10:0. Ostatecznie zajęliśmy II miejsce i jedziemy na finał strefy legnickiej! Trzymamy kciuki za naszych piłkarzy w następnych rozgrywkach.

Skład naszego zespołu:

Aleksander Karbownik, Michał Baranowski, Szymon Bełdziński, Oliwier Kraus, Rafał Glapiak, Kacper Graczyk, Patryk Piątek, Jakub Maculewicz, Grzegorz Wójtowicz.

Opiekun:

Piotr Tadajewski

 

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11