Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

KOLEJNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW!

Dnia 11 stycznia 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 12 w Głogowie odbył się XI Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej. Naszą szkołę w nim reprezentowali:  PAWEŁ ANTAŁ z kl. 6d, ADRIAN NAJDEK z kl. 6b oraz WIKTOR OLEJNICZAK z kl. 5a. Bardzo miło nam poinformować, że chłopcy zajęli w tym ważnym konkursie drugie miejsce. SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Strona 1 z 11