Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

KOLEJNY SUKCES UCZNIA NASZEJ SZKOŁY!

13 czerwca 2017 roku, w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie, odbyło się III Międzyszkolne Powiatowe Dyktando Głogowskie, organizowane przez głogowskie placówki oświatowe: Szkołę Podstawową nr 3 im. Noblistów Polskich, Gimnazjum nr 2 im. Ireny Sendler, Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II oraz PWSZ. W konkursie wzięło udział blisko czterdzieścioro uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Uczestnicy mieli za zadanie napisać dyktando, które powstało na bazie słówek z Głogowskiej Ścieżki Ortograficznej. Jest nam bardzo miło poinformować, że w kategorii szkół podstawowych I miejsce zdobył Wiktor Olejniczak, uczeń klasy 5a. Wiktorowi gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów ortograficznych. 

Strona 1 z 11