Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Komunikat dla Rodziców: ubezpieczenie NNW Szkolne

Szanowni Rodzice,

 niniejszym informujemy, iż na rok szkolny 2018/2019 Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 3 w Głogowie zdecydowała o wyborze oferty grupowego ubezpieczenia NNW, tzw. NNW szkolne.

        

         Spośród ofert ubezpieczenia NNW Szkolnego, jakie otrzymaliśmy od różnych Towarzystw, za najbardziej korzystne uznaliśmy ubezpieczenie NNW z oferty AXA UBEZPIECZENIA TUiR S.A.

 

Polisa ma numer:  92104368.

 

        Ze względów formalno-prawnych prosimy o przekazywanie składki w wysokości 55zł do dnia 30 września tylko z wypełnionym i podpisanym drukiem oświadczenia rodzica/opiekuna prawnego zawierającym dane personalne ubezpieczanego ucznia. Stosowne Ogólne Warunki Ubezpieczenia, informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych oraz oświadczenie rodzica/opiekuna są dostępne na stronie internetowej naszej szkoły (w zakładce „Rodzice – Ubezpieczenie NNW”) oraz w sekretariacie.

 

Mariusz Jabłoński – Rada Rodziców

Strona 1 z 11