Komunikat dla Rodziców: ubezpieczenie NNW Szkolne

Szanowni Rodzice,

niniejszym informujemy, iż na rok szkolny 2018/2019 Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 3 w Głogowie zdecydowała o wyborze oferty grupowego ubezpieczenia NNW, tzw. NNW szkolne.

Spośród ofert ubezpieczenia NNW Szkolnego, jakie otrzymaliśmy od różnych Towarzystw, za najbardziej korzystne uznaliśmy ubezpieczenie NNW z oferty AXA UBEZPIECZENIA TUiR S.A.

Polisa ma numer:  92104368.

Ze względów formalno-prawnych prosimy o przekazywanie składki w wysokości 55zł do dnia 30 września tylko z wypełnionym i podpisanym drukiem oświadczenia rodzica/opiekuna prawnego zawierającym dane personalne ubezpieczanego ucznia. Stosowne Ogólne Warunki Ubezpieczenia, informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych oraz oświadczenie rodzica/opiekuna są dostępne na stronie internetowej naszej szkoły (w zakładce „Rodzice – Ubezpieczenie NNW”) oraz w sekretariacie.

Mariusz Jabłoński – Rada Rodziców