Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Uczestniczymy w programach Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Komunikat dla rodziców

SZANOWNI  RODZICE  UCZNIÓW  ROZPOCZYNAJĄCYCH  NAUKĘ  W  KLASIE PIERWSZEJ  W  ROKU  SZKOLNYM  2020/21

 

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne związane z rozpoczęciem nauki przez Państwa dzieci w naszej szkole, które odbędzie się w środę  26.08.2020 r.

 

kl. 1 a,   kl. 1c  o godz. 15:45
kl. 1 b,   kl. 1d  o godz. 16:45

 

Proszę kierować się do wejścia głównego szkoły,
 
od strony Placu Mieszka I,
  
dalsze szczegóły dotyczące miejsc spotkań
przekazane zostaną w budynku szkoły.

 

Na spotkanie zapraszamy 1 rodzica + dziecko. Prosimy o posiadanie maseczek, dezynfekcję rąk przy wejściu do szkoły i kierowanie się w wyznaczone miejsca .

 

Ernest Kłósek

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3

 

Strona 1 z 11