Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Koncertowa lekcja muzyki

Koncertowa lekcja muzyki – to było  pełne pozytywnej energii show  z porywającymi szkolnymi instrumentalistami i doskonałymi solistkami. Muzycy zaskoczyli nas swoim brzmieniem, różnorodnością subtelnych klimatów, a energetyczne rockowe utwory oczarowały niejednego słuchacza.

 

Dziękujemy za cudowne wydarzenie muzyczne:

 

Nataszy Dawgul (pianino)-  5b,

Aleksandrze Kruchowskiej (flet poprzeczny) – 5b,

Kacprowi Rubisiowi (kornet i trąbka) – 4a,

Samuelowi Klimczakowi (pianino) – 7a,

Paulinie Wachal (skrzypce) – 7c,

Martynie Juszczyk (ukulele i śpiew) – 2Gb,

Aleksandrze Szymankiewicz (perkusja)- 3Gb,

Idze Bączkowskiej (wiolonczela) – 2Ga,

Wiktorowi Petrovowi (akordeon i pianino) – 2Ge,

Nataszy Markiewicz (saksofon) – 3Gc,

Igorowi Kuleszy (gitara elektryczna) – 2Ga,

Szymonowi Chojnackiemu (gitara basowa) – 2Gc,

Mai Cieślak ( wokal) – 2Ga,

Ani Walczak (wokal)- 2Ga,

Patrycji Wawrzyniak (śpiew)-2Gb

oraz prowadzącym: Katarzynie Gondek (3Gc) i Małgorzacie Groszewskiej (7a).

„Od muzyki piękniejsza jest tylko cisza”. Paul Claudel

 

 

Elżbieta Rak

Anna Kowalska

Galeria zdjęć:


Strona 1 z 11