Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

KONKURS MACMILLAN PRIMARY SCHOOL TOURNAMENT

W poniedziałek, 07.11.2016 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Głogowie odbyły się eliminacje do IV Powiatowego Turnieju Macmillan Primary School Tournament w kategorii klas IV-VI. W konkursie wzięło udział 18 uczniów naszej szkoły, a do kolejnego etapu zakwalifikowały się Aleksandra Sołtys z klasy 6c oraz Aleksandra Wrona z klasy 6d.

We wtorek, tj. 08.11.2016 r. odbyły się eliminacje również do IV Turnieju Macmillan Primary School Tournament
w kategorii klas I-III, w których wzięło udział 28 uczniów  naszej szkoły. Do części powiatowej powyższego konkursu przechodzą Wojtek Pietryska z klasy 3e oraz Krystian Dudała z klasy 3f. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Martyna Kęcka

 

 

Strona 1 z 11