Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Konkurs matematyczno-przyrodniczy „Samouczek”

8 listopada 2018 r. w Szkole Podstawowej Nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie im. Kawalerów Orderu Uśmiechu odbył się VII Powiatowy Drużynowy Konkurs Matematyczno – Przyrodniczy „SAMOUCZEK”.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna wyłoniona w szkolnych eliminacjach w składzie: Wachowiak Zuzanna z kl. 6c, Winiarska Amelia z kl. 6c, Sobolewska Zuzanna z kl.6b.

Konkurs składał się z dwóch części. W części  pierwszej drużynowej   uczniowie mieli do wykonania trzy zadania: domino matematyczne, krzyżówkę przyrodniczą i zadanie matematyczno – przyrodnicze. Natomiast część indywidualna składała się z  testu  z 12 zadań matematyczno-przyrodniczych.

Drużyna z naszej szkoły zdobyła III miejsce.

Serdecznie gratulujemy!

Małgorzata Soś

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11