Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

KONKURS POWIATOWY CZY WIESZ CO JESZ?

   Dnia 14 marca odbyła się w naszej szkole  VI edycja Powiatowego Konkursu pt.:,, Czy wiesz , co jesz?”. Tematem przewodnim tegorocznej edycji  były ,, Jaja i ich zastosowanie w produkcji kulinarnej”. W konkursie wzięło udział osiem trzyosobowych drużyn z całego powiatu głogowskiego. Gościem honorowym imprezy był  zastępca  prezydenta Miasta Głogowa pani Bożena Kowalczykowska  oraz dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych  pan Wojciech Janisio .Zadania konkursowe były bardzo zróżnicowane i wymagały bogatej wiedzy teoretycznej i kulinarnej dotyczącej składników odżywczych oraz zasad prawidłowego odżywiania. Najlepszymi znawcami tematyki żywieniowej okazali się uczniowie następujących szkół:

I  miejsce – Szkoła Podstawowa nr 3 w składzie: Wiktoria Abramowicz, Paweł Antał, Marysia Zmysłowska

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 12 w składzie :Alicja Lenartowicz, Martyna Buczkowska, Michał Poprawski

III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 7 w składzie: Izabela Mocna, Aleksandra Mocna, Hanna Szymczyk

Zwycięzcom gratulujemy!

Strona 1 z 11