KONKURS POWIATOWY

26.02 2016

SUKCES NASZYCH UCZNIÓW W POWIATOWYM KONKURSIE JĘZYKOWYM

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego SMART KIDS organizowanym przez Gimnazjum Dwujęzyczne w Głogowie 26.02 2016 r.

Z radością informujemy iż nasza reprezentacja w składzie: Weronika Raczkowska (klasa VI A), Aleksandra Sołtys (klasa V C) oraz Huber Lis (klasa VI B) znów stanęła na podium, zajmując II miejsce.

Po przejściu etapu pisemnego i rozwiązaniu testu językowego, naszych uczniów czekał etap ustny, w którym musieli odpowiadać na pytania z zakresu wiedzy o krajach angielskiego obszaru językowego, prezentować scenki na wylosowany temat, uzupełniać tekst piosenki i rozwiązywać rebusy językowe. Weronika, Ola i Hubert spisali się na medal i za to im dziękujemy oraz serdecznie gratulujemy!