Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

ZDJECIA KONKURS RECYTACJI POEZJI DZIECIĘCEJ

Wyniki konkursu

Recytacji Poezji Dziecięcej

I miejsca zdobyli:

W kategorii klas pierwszych – Oliwia Banaś kl. I a

W kategorii klas drugich – Aleksandra Kuziora kl. II b

W kategorii klas trzecich – Aleksandra Mihułka kl. III c

 Uczniowie będą reprezentowali naszą szkołę w konkursie międzyszkolnym, który odbędzie się 25 lutego 2015r. w Szkole Podstawowej nr 14.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom konkursu

 

Strona 1 z 11