Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Konkurs Recytacji Poezji Dziecięcej.

      W dniu 5 lutego 2020r. odbył się  szkolny Konkurs Recytacji Poezji Dziecięcej. Zaprezentowało się 25 uczniów z klas I-III. Wszyscy uczestnicy doskonale opanowali tekst i z ogromnym talentem aktorskim przedstawili przygotowane otwory. Komisja wyłoniła zwycięzców.

Kategoria klas I:

I miejsce- Iga Sznajder- klasa Ib

II miejsce – Michał Ancygier- klasa Ic

III miejsce- Aleksandra Białota -klasa -Ia

                  -  Oliwia Juszczyk- klasa Ib

Kategoria klas II:

I miejsce- Karolina Stefańska- klasa IIe

II miejsce –  Igor Mikicki- klasa IIc

III miejsce-  Laura Kowalczyk- klasa IIc

                  -   Hanna Kociucka- klasa IId

Kategoria klas III:

I miejsce-  Zuzanna Murcha- klasa IIIc

II miejsce – Filip Osiecki – klasa IIIb

III miejsce-  Julia Skoczylas- klasa IIIa

                  -  Tymon Zubowski- klasa IIIb

 Dziękujemy wszystkim uczestnikom  i gratulujemy zwycięzcom…

Uczniowie, którzy zajęli pierwsze miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych, będą reprezentowali naszą szkołę w kolejnym etapie – międzyszkolnym, w dniu 4 marca 2020r.

Życzymy kolejnych sukcesów…

                                                                  Marzena Magda

Galeria zdjęć:

.

 

 

 

Strona 1 z 11