Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

KONKURS RECYTATORSKI

   W naszej szkole odbył się Konkurs Recytacji Poezji Dziecięcej dla uczniów klas I – III. W konkursie wzięło udział  30 uczniów, wybranych wcześniej w konkursach klasowych. Każdy uczestnik recytował jeden wiersz. Uczestników oceniała komisja, w skład której wchodziły  następujące osoby:

  1. p.Lucyna Kossowska – wicedyrektor szkoły
  2. p. Elżbieta Jurgas – n-el języka polskiego
  3. p. Julita Wójcik- n-el edukacji wczesnoszkolnej

Komisja po wysłuchaniu wszystkich biorących udział wyłoniła zwycięzców – z każdego poziomu wiekowego – po jednym uczestniku.

Zwycięzcami zostali:

 w  kategorii klas pierwszych - Jakub Pilewski Ia

w  kategorii klas drugich  -  Joanna Nowakowska IIb

w  kategorii klas trzecich - Julia Żurko III f

 Uczniowie ci będą reprezentować naszą szkołę w konkursie międzyszkolnym, który odbędzie się 

8 lutego 2017r. w Szkole Podstawowej nr 14 w Głogowie.

                                                                                                         Organizatorzy konkursu:

                                                                                                                                    Ludmiła Bukowska

 Jolanta Dmowska

  Marzena Magda

 

Strona 1 z 11