Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Konkurs recytatorski

  W piątek 9 marca 2018r. w naszej szkole odbył się Konkurs Recytacji Poezji Dziecięcej dla uczniów klas I – III. W konkursie wzięło udział  24 uczniów, wybranych wcześniej w konkursach klasowych. Każdy uczestnik zaprezentował jeden utwór.

 

Komisja po wysłuchaniu wszystkich uczniów wyłoniła zwycięzców:

 

 

w  kategorii klas pierwszych -   I miejsce –  Zuzanna Murcha kl. Ic

 

                                                  II miejsce-    Magdalena Grochala kl. I d

 

                                                  III miejsce – Agata Piluk  kl. Ia

 

w  kategorii klas drugich -         I miejsce –  Jakub Pilewski    kl. IIa  

 

                                                  II miejsce –  Hanna Mituła     kl. IIa

                                                                       Kinga Walczak   kl. IIa

 

 

w  kategorii klas trzecich –      I miejsce  -    Joanna Nowakowska  kl. IIIb

 

                                                 II miejsce -    Maja Nowicka kl. III f

 

                                                 III miejsce –  Oliwia Marcinowicz kl. III g

                                                                       Dawid Robakowski  kl. III g

 

 

 

Jednak w konkursie międzyszkolnym, który odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 12 w Głogowie może nas reprezentować tylko jeden uczeń z danej grupy wiekowej. Są to uczniowie, którzy zdobyli pierwsze miejsca:

 

 

Klasa I -    Zuzanna Murcha kl. Ic

 

Klasa II-    Jakub Pilewski    kl. IIa  

 

Klasa III-  Joanna Nowakowska  kl. IIIb

 

 

Życzymy powodzenia   10 kwietnia  2018r.  

 

Marzena Magda

 

Galeria zdjęć:


Strona 1 z 11