Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Konkurs Recytatorski

26 listopada w Bibliotece Pedagogicznej odbyła się XI edycja powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Twórców Głogowskich.  Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klasy 8c: Ada Komisarek, Aleksandra Kościucha, Aleksandra Mihułka i Małgorzata Olszak. Wszystkie dziewczęta wykazały się dużą wrażliwością i pięknie  interpretowały poezję lokalnych twórców.

Miło nam poinformować, że Małgorzata Kościucha zajęła II miejsce. To wielki sukces, tym bardziej, że w konkursie wzięły udział aż 44 osoby.  Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

                                                     Renata Kołodziej

Galeria zdjęć:

.

Strona 1 z 11