Nowa Strona szkoły

Serdecznie zapraszamy na nową stronę szkoły

http://sp3.glogow.pl/

Obecna strona nie będzie już aktualizowana, funkcjonować będzie jako archiwum przez pewien okres.

Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Uczestniczymy w programach Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Nowa strona szkoły

Serdecznie zapraszamy na nową stronę szkoły

http://sp3.glogow.pl/

Obecna strona nie będzie już aktualizowana, funkcjonować będzie jako archiwum przez pewien okres.

Dziennik elektroniczny

Nawigacja strony

KALENDARIUM MIESIĄCA

e-Rekrutacja


BIP


ePUAP

1% dla szkoły


DOTACJA 1%

dpjw pnwm

dpjw-482-1

Konkurs Wiersza Logopedycznego

W czwartek 10 października nasi zdolni recytatorzy wzięli udział w II Powiatowym Konkursie Wiersza Logopedycznego organizowanym w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki w Głogowie. Celem konkursu było motywowanie uczniów do dbałości o mowę ojczystą oraz stworzenie dzieciom możliwości zaprezentowania swoich umiejętności recytatorskich z naciskiem na dykcję i poprawną wymowę wyrazów trudnych. Naszą szkołę reprezentowali: Julia Trajdos (IIc), Igor Mikicki (IIc) oraz  Zuzanna Murcha (IIIc). Konkurencja była duża jednak naszych uczniów nie zjadła trema, dzieci jak zwykle zaprezentowały się perfekcyjnie!

Fenomenalnie wypadł Igor Mikicki, który zajął drugie miejsce w swojej grupie wiekowej! Brawo!

Barbara Mastej-Zaorska

 

Galeria zdjęć: 

 

Strona 1 z 11