Nowa Strona szkoły

Serdecznie zapraszamy na nową stronę szkoły

Obecna strona nie będzie już aktualizowana, funkcjonować będzie jako archiwum przez pewien okres.

Nowa strona szkoły

Serdecznie zapraszamy na nową stronę szkoły

Nawigacja strony

KALENDARIUM MIESIĄCA

e-Rekrutacja

1% dla szkoły

DOTACJA 1%

dpjw pnwm

dpjw-482-1

Konkurs Wiersza Logopedycznego

W czwartek 10 października nasi zdolni recytatorzy wzięli udział w II Powiatowym Konkursie Wiersza Logopedycznego organizowanym w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki w Głogowie. Celem konkursu było motywowanie uczniów do dbałości o mowę ojczystą oraz stworzenie dzieciom możliwości zaprezentowania swoich umiejętności recytatorskich z naciskiem na dykcję i poprawną wymowę wyrazów trudnych. Naszą szkołę reprezentowali: Julia Trajdos (IIc), Igor Mikicki (IIc) oraz  Zuzanna Murcha (IIIc). Konkurencja była duża jednak naszych uczniów nie zjadła trema, dzieci jak zwykle zaprezentowały się perfekcyjnie!

Fenomenalnie wypadł Igor Mikicki, który zajął drugie miejsce w swojej grupie wiekowej! Brawo!

Barbara Mastej-Zaorska